W PIĄTKI 24+
W SOBOTY 18+

Klub AVA 3.0 to zupełnie nowa odsłona Starego Portu 21, miejsca na imprezowej mapie Bydgoszczy. Dedykowane wszystkim tym, którzy szczenięce lata mają już dawno za sobą, a po idealnej imprezie spodziewają się czegoś więcej niż bólu głowy następnego ranka. W naszym klubie poczujesz się jak w domu. Każda strefa ma niezależny bar oraz osobne systemy oświetlenia i nagłośnienia, które zapewniają niezwykłą dawkę imprezowych doznań. Poziom 0 gości muzyką dla Starszej Młodzieży, poziom 1 gra tylko muzykę klubową, a poziom 2 z przeszklonym parkietem ukazuje główny parkiet poziomu 1.

VIP ROOM I VIP LOŻE

Dla bardziej wymagających Gości oddajemy do dyspozycji VIP ROOM na 25 osób z niezależną łazienką, prywatnym barem oraz osobnym parkietem do tańczenia. Na życzenie dostarczamy catering.Na każdym piętrze prywatna vip loża na 20 osób z cateringiem. Wynajmujemy również piętro lokalu na imprezy zamknięte.
TWOJE URODZINY W KLUBIE AVA 3.0
WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE
STAND UP’Y
EVENTY
IMPREZY ZAMKNIĘTE

Skontaktuj Się

VIP ROOM I VIP LOŻE

TWOJE URODZINY W KLUBIE AVA 3.0
WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE
STAND UP’Y
EVENTY
IMPREZY ZAMKNIĘTE

Skontaktuj Się

Klimatyczne Miejsce

Nowoczesne wnętrza w zabytkowej kamienicy, 3 poziomy z osobnymi barami, 2 DJ-ki, 1000m2, prawie 300 miejsc siedzących.
Na każdym poziomie odmienne gatunki muzyczne:60, 70’s & 80’s,90 s, latino, klubowa, disco polo. Wybierz swój ulubiony i migruj po klubie w zależności od tego, na co aktualnie masz ochotę. Ochrona, obsługa barmańska i kelnerska, szatnia oraz oprawa muzyczna w cenie biletu. Dostarczamy naszym Gościom usługi i produkty najwyższej jakości. Zapewniamy naszym Klubowiczom koktajle i drinki przygotowane na bazie własnych syropów i przerobów.