Nasi Rezydenci

DJ Żaba

DJ ŻABA

Rezydent klubu AVA 3.0, uśmiechnięty, dowcipny i profesjonalny. Idealnie wpasowuje się w nastrój prowadzonych imprez, potrafi kreować ich określony charakter. Potrafi świetnie zacząć imprezę i poprowadzić ją do końca, żeby wszyscy byli zadowoleni. Zna się na trendach w muzyce, doskonale, bez trudu prezentuje hity różnych stylów muzycznych.

Dba o to, aby Goście, niezależnie od wieku, doskonale się bawili. DJ-em stał się nie z przymusu, a z pasji, chęci i radości tworzenia muzyki. Jest komunikatywny i zdolny. Tworzy imprezy z niepowtarzalną oprawą muzyczną i estetycznym podejściem do jej przebiegu.

DJ Cristov

DJ CRISTOV

Muzyką pasjonuje się już od szkoły podstawowej, gdzie prowadził swoje pierwsze imprezy. Klubową przygodę zaczynał graniem w Solcu Kujawskim, Pruszczu Pomorskim czy Lubiewie. Bydgoszczanie znają go głównie z Olimpic Bowling Center, skąd przeniósł się do Największego klubu w Bydgoszczy Ava 3.0, by zostać stałym rezydentem klubu.

Jego mocne strony to na pewno integracja z parkietem, aby ten był pełny do rana. Czym się specjalizuje muzycznie? Retro Club oraz nowoczesne ostre brzmienia klubowe: elektro house czy tech house. Nie jest zamknięty na żaden gatunek muzyczny, ponieważ jego priorytetem są zawsze potrzeby ludzi bawiących się na parkiecie. Wyznaje zasadę „zadowolony klient = zadowolony DJ”